OPIS INWESTYCJI

Osiedle „Panorama” w Bochni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia położenia - malownicza, cicha okolica - z zapleczem handlowo-usługowym w postaci kompleksu Murowianka, w skład którego wchodzą: przedszkole, apteka, gabinety lekarskie i stomatologiczne, restauracja z zapleczem konferencyjnym, usługi fryzjerskie, pralnicze, bankowe itp.

Budynek I

Został oddany do użytkowania w czerwcu 2016 składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13-toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 50 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania dwupoziomowe o maksymalnej powierzchni 102 m2!

Budynek II

Oddanie planowane jest na III kwartał 2017 roku składać się będzie z 45 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do wyboru będą mieszkania o powierzchni 28 m2, 32m2, 43 m2, 60 m2 i 63 m2 , usytuowane w sześciokondygnacyjnym budynku o dwóch klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Zdecydowana większość mieszkań będzie posiadała samodzielne, duże balkony. W budynku znajdować będzie sie 12 garaży oraz 37 komórek lokatorskich.

Mieszkania w obu budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd, gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).

Bardzo ważnym elementem jest możliwość dowolnej aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkań, a także łączenie lokali, zarówno w poziomie jak i w pionie.

Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych.

Położenie na osi północ - południe gwarantuje doskonałe naświetlenie z widokiem na tereny zielone i panoramę miasta.

Obiekt sąsiaduje z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.

Zaawansowanie prac można oglądać w "Aktualności Osiedla Panorama".

TOP